Online Checkin

Thank you so much for your online checkin operation: it will speed up the access to your accommodation.

Palun täitke allolev vorm. Broneeringu ID sisestamine (kontrollige seda oma vautšeril) muudab otsinguprotsessi lihtsamaks

Broneeringu ID
Perekonnanimi
Nimi
Email
Saabumise kuupäev

Accommodation


Ruumikas ja romantilises Luxe-toas on kaheinimesevoodi, privaatne saun koos mullivanni ja eraldi tualettruumiga. Tuba on soojades värvitoonides ja kaunistatud paksude palkidega laes. Deluxe-tuba asub hotelli kolmandal korrusel ja selle katuseaknast avaneb vaade vanalinnale. Tuba vastab meie erakordsele mugavusstandardile ning selles on kirjutuslaud, tugitool, diivan, konditsioneer, WiFi-ühendus, televiisor, hommikumantel ja sussid. Kaunis vannitoas on Teie kasutada föön ja teie paremaks teenindamiseks on Teil oma saun koos mullivanniga.

LUXE TUBA

Tubade suurus: 38 ruutmeetrit. Voodi tüüp: Queen-kaheinimesevoodi. Vaade: Aia tänav.

Superior toad on ühe suure queen-kaheinimesevoodi või kahe eraldi voodiga. Toad on sisustatud soojades toonides, maheda valgustusega ja vastavad meie mugavusstandardile, ning nendes on kirjutuslaud, külmkapp, seif, veekeetja, konditsioneer, WiFi, televiisor, hommikumantel ja sussid. Kaunites vannitubades on Teie kasutada föön ja dušš.

SUPERIOR TUBA

Tubade suurus: 16 - 21 ruutmeetrit. Voodi tüüp: Queen-voodi / 2 üheinimesevoodit. Vaade: Vene Kultuurikeskus / Sisehoov / Aia tänav.

Standard toad on üheinimesevoodi, queen-kaheinimesevoodi või kahe eraldi voodiga. Toad on sisustatud soojades toonides, maheda valgustusega ja vastavad meie mugavusstandardile, ning nendes on kirjutuslaud, külmkapp, seif, konditsioneer, Wi-Fi ja televiisor. Kaunites vannitubades on Teie kasutada föön ja dušš.

STANDART TUBA

Tubade suurus: 16 - 21 ruutmeetrit. Voodi tüüp: Üheinimesevoodi / queen-kaheinimesevoodi / 2 üheinimesevoodit. Vaade: Vene Kultuurikeskus / Sisehoov / Aia tänav.

Toad

Mugavad voodid, kaasaegne disain ja personali külalislahkus panevad Teid tundma end nagu kodus. Meil on kokku 50 numbrituba. Peredele on sobilikud hotelli vaheuksega toad. Kõikides hotellitubades on tasuta WiFi-ühendus.